Denník na svojom webe informuje, že N. Slišková na vlastnú žiadosť odíde z Pravdy aj predstavenstva jej vydavateľa, spoločnosti Perex, k 30. júnu. Novým členom predstavenstva sa stane Ján Svoboda.

Poverený vedením redakcie Pravdy je J. Prokeš, ktorý bol dosiaľ prvým zástupcom šéfredaktorky. Túto funkciu zastával takmer 15 rokov, v Pravde pôsobí od roku 1999.

O odchode N. Sliškovej informovalo Mediálne.sk začiatkom apríla. Denník viedla od marca 2010, kedy nahradila Juraja Porubského. Predtým pôsobila ako šéfredaktora dnes už neexistujúceho časopisu Žurnál, odkiaľ prišla práve z Pravdy, kde pracovala ako vnútropolitická redaktorka a vykonávala funkciu zástupkyne šéfredaktora.

V čase jej nástupu malo tlačené vydanie denníka predaný náklad vyše 50-tisíc výtlačkov. Denník si náklady monitoruje samostatne mimo oficiálneho auditu ABC SR, z ktorého Perex vystúpil v roku 2012.

Momentálne sa predaj Pravdy pohybuje okolo hranice 30-tisíc výtlačkov. Web Pravda.sk bol v máji tohto roka deviatym najnavštevovanejším portálom na Slovensku s vyše 1,7 miliónom unikátnych návštevníkov.

Počas Sliškovej pôsobenia zmenilo vydavateľstvo Perex vlastníka, novým majiteľom je od marca 2018 česká spoločnosť Our Media, ktorá patrí podnikateľovi a senátorovi Ivovi Valentovi a mediálnemu podnikateľovi Michalovi Voráčkovi. Do jej portfólia spadá aj portál Parlamentné listy fungujúci na Slovensku aj v Česku.