M. Čírová vydala štyri sólové albumy a na konte má viacero rádiových hitov a spoluprác. Moderátorské skúsenosti získala v lifestylovom magazíne L.O.V.E. na televízii Doma a reality šou O 10 rokov mladší na Markíze.

„Na nakrúcanie The Voice Česko Slovensko sa veľmi teším a som nesmierne šťastná, že môžem byť súčasťou práve tohto formátu – najväčšej televíznej hudobnej šou v Česku a na Slovensku. Tým, že som hudobníčka a viem, čo budú naši súťažiaci prežívať pred každým svojim vystúpením, budem snáď aj ich oporou,“ povedala M. Čírová.

Známi sú aj moderátori The Voice Česko Slovensko, priestor dostanú nové tváre

Mária Čírová Zdroj: TV Markíza

Jej moderátorskou kolegyňou bude česká speváčka T. Kerndlová, dcéra jazzového a swingového speváka Ladislava Kerndla. Tá bola členkou dievčenskej kapely Black Milk a od roku 2005 sa venuje sólovej kariére.

V slovenskom éteri ju poslucháči mohli počuť v skladbe Klid, mír a pokora, ktorú naspievala spolu s Richardom Müllerom. Rola moderátorky je pre ňu novou skúsenosťou.

„Bola som veľmi milo prekvapená, keď ma televízie Nova a Markíza oslovili, aby som sa ujala postu moderátorky The Voice Česko Slovensko, ale zároveň mnou začali lomcovať pocity veľkej zodpovednosti a pokory spojenej s touto úlohou. Nakoniec u mňa vyhralo presvedčenie, že som tá, ktorá vie počúvať a vžiť sa do pocitov druhých a zároveň s nimi úprimne zdieľať radosť aj smútok, či s nimi prežívať ich vlastné príbehy. Lebo aj o to v tejto veľkej šou ide,“ uviedla T. Kerndlová.

Známi sú aj moderátori The Voice Česko Slovensko, priestor dostanú nové tváre

Tereza Kerndlová Zdroj: Markíza

„Je mi potešením, že náš skvelý tím posilnia dve vynikajúce speváčky, ktoré sa netradične predstavia v úlohe moderátoriek veľkolepej šou The Voice Česko Slovensko,“ dodal k výberu moderátoriek kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.

Do kresiel pre koučov zasadne štvorica českých a slovenských spevákov a hudobníkov – Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Josef Vojtek. Na obrazovky sa tiež dostali teasre, ktorými odštartovala televízna kampaň k šou. Ďalšia séria súťaže odštartuje vo februári.