Vystúpenia ôsmich súťažiacich v slovenskej verzii šou Your Face Sounds Familiar bude hodnotiť aj slovenská herečka. Doplní tak zostavu z predchádzajúcich ročníkov, ktorá je stabilná od prvej série.

V prvoch dvoch sériách sa k trojčlennej porote šou pridával v každej epizóde iný špeciálny porotca. V tretej sérii zostavu doplnil Juraj „Šoko“ Tabaček a vo štvrtej Andrej Bičan. 

„Som veľkým fanúšikom tejto šou, sledujem vždy jej slovenskú aj českú verziu. Keď som v prvej sérii hosťovala v porote a v poslednej sérií sme zasa spievali, cítila som sa tam vynikajúco. Bude mi cťou byť súčasťou šou a ako porotkyňa sledovať tie úžasné vystúpenia, ktoré k tejto šou partia,“ cituje slová Z. Kubovčíkovej Šebovej web Markízy.

Tvoja tvár má napokon zmenu aj v porote, pribudlo jedno nové meno

Zdroj: TASR

Režisér a producent projektu Pepe Majeský doplnil, že herečka sa už v súťaži objavila aj minulosti ako hosťujúca porotkyňa, bola tiež súčasťou špeciálneho hudobného čísla. V tom s manželom, hercom Michalom Kubovčíkom a Danom Heribanom napodobnili skupinu Modus.

S nakrúcaním piatej série slovenskej verzie šou Your Face Sounds Familiar sa začína v auguste. Od začiatku tohto týždňa je známe, že moderátorom najnovšej série bude Martin Nikodým. Vystrieda tak Martina „Pyca“ Rauscha, ktorý bol – podobne ako spomínaní porotcovia – v programom spätý od samého začiatku v roku 2016.

Koncom júla Markíza potvrdila aj mená súťažiach, ktorí sa predstavia v nadchádzajúcej sérii. Na javisku budú tentoraz súťažiť herečka a speváčka Nela Pocisková, moderátorka Karin Haydu, herečka Zuzana Kraváriková či modelka Alexandra „Sasha“ Gachulincová. Dámsku časť doplnia herci Pavol Topoľský, Rasťo Sokol, Noël Czuczor a Dávid Hartl.

Piata séria programu dostane priestor opäť v hlavnom vysielacom čase Markízy počas jesennej sezóny, odštartovať má začiatkom septembra. Novú sériu formátu pripravila aj česká TV Nova.