JOJ Group ohlásila novú personálnu posilu. Od apríla rozšíril tím manažmentu JOJ Group Pavol Miller. Nastúpil na pozíciu Riaditeľa nelineárnych služieb a platených televíznych staníc. Skúsený manažér Pavol Miller prichádza do televízie JOJ zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti nadobudnuté v televíznej oblasti, kde v rokoch 2007 – 2020 pôsobil ako výkonný riaditeľ v spoločnosti Mega Max Media, ktorá je vlastníkom licencie duck tv.

Pri budovaní duck tv bol od jej začiatku a vytvoril z nej známu stanicu oslovujúcu publikum vo vyše stopäťdesiatich krajinách. V televíznej oblasti sa pohybuje vyše dvadsať rokov, v minulosti pôsobil v exekutívnych funkciách aj v spoločnostiach UPC či HBO Central Europe. Pavol Miller vyštudoval Marketingovú komunikáciu na Univerzite Komenského v Bratislave.

Televízia Joj nove logo
Neprehliadnite

Televízia Joj po piatich rokoch mení logo, claim aj grafiku

„Pavol Miller má bohaté profesionálne skúsenosti na medzinárodnom televíznom trhu. Teším sa, že práve on posilní tím manažmentu skupiny JOJ na pozícii riaditeľa nelineárnych služieb a platených televíznych staníc,“ uviedol Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

„Som rád, že som dostal príležitosť zúročiť svoje skúsenosti v televíznej oblasti pre skupinu JOJ. Teším sa na nové výzvy v oblasti distribúcie fantastických programových služieb,“ povedal k svojej novej pozícii P. Miller.