Hranica vs Chatári

Stredajší nespravodajský rebríček ovládol seriál Mama na prenájom, ktorý sledovalo 380-tisíc divákov z cieľovej skupiny 12+. S rozdielom 21-tisíc divákov skončila na druhom mieste kulinárska šou Bez servítky.

Televízia Joj však nesmúti, keďže druhá séria komediálneho seriálu Hranica s 341-tisícmi divákov hravo prekonala markizáckych Chatárov z ôsmeho miesta rebríčka. Vyššie sa dostal aj detektívny film Vraždy v Saint-Omer, ktorý vysielal verejnoprávny Rozhlas a televízia Slovenska.

Jednotkou rovnakého rebríčka ale pre cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa stal seriál Mama na prenájom, ktorý získal až 24-percentný trhový podiel. Viac mala už len epizóda Rodinných prípadov zo šiesteho miesta.

Darilo sa aj kulinárskej šou Bez servítky s 21,4-percentným trhovým podielom, ale jojkárska Hranica skončila pri trhovom podiele 15,9 percenta až na štvrtom mieste rebríčka. Naopak markizácki Chatári obsadili piate miesto s 13,3-percentným trhovým podielom a relácia Reflex sa vyšvihla na 23,5 percenta trhového podielu.

Markíza Group sa v stredu ešte udržala na 30 percentách celodenného trhového podielu, ale Joj Group klesla na 22,6 percenta, RTVS je pod 10 percentami a TA3 mala 1,3 percenta.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

telvízia RT
Neprehliadnite

Pobočka ruskej televízie RT vo Francúzsku ukončí po zmrazení účtov svoju činnosť