Súboj slovenských seriálov počas hlavného vysielacieho času pokračoval aj v utorok a v stredu. Pozrite si reporty sledovanosti televíznych programov za posledné dni.

Dunaj, k vašim službám vs Nemocnica

Najsledovanejším nespravodajským televíznym programom sa v utorok stal jojkársky seriál Nemocnica, ktorý pozeralo 453-tisíc divákov cieľovej skupiny 12+. Na prvé miesto v rebríčku sa šplhal aj seriál Mama na prenájom, ktorý vysielala Televízia Markíza, ale s počtom 414-tisíc divákov nakoniec ovládol druhú priečku.

Divákov prilákal aj seriál Dunaj, k vaším službám, ktorý videlo 390-tisíc ľudí. Vysoko sa dostalo aj utorkové varenie v šou Bez servítky s 390-tisícmi sledujúcich divákov. Nad hranicu 300-tisíc sledujúcich sa dostal aj magazín Reflex.

V rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa najvyššie umiestnil seriál Mama na prenájom s najvyšším trhovým podielom dňa 28,8 percenta. Seriál Nemocnica sa v rebríčku síce vyšplhal na druhú priečku, no jeho trhový podiel bol iba 21 percent.

O pol percenta menej mal seriál Dunaj, k vašim službám. Kulinárska šou Bez servítky získala vyšší trhový podiel (22,7 percenta) ako seriál na druhej priečke, no v počte divákov skončil na štvrtom mieste. Top päť najsledovanejších programov uzatvára magazín Reflex, ktorý trhovým podielom 24,1 percento taktiež prekonal seriál Nemocnica.

Markíza Group v rebríčku sledovanosti viedla s 32 percentami, Joj Group dosiahla 25 percent. RTVS výrazne zaostávala s 8,1 percentami. TA3 za utorok patrí iba 1 percento trhového podielu.