Talentová šou a 400-tisíc divákov

Nedeľa po dlhej dobe patrila politickým diskusným reláciám. Len tri programy z cieľovej skupiny 12+ získali sledovanosť nad 400-tisíc divákov, dva z nich boli politické diskusné relácie.

Najviac divákov sledovalo reláciu Na telo s Michalom Kovačičom. Pozvanie prijal Igor Matovič (OĽaNO) a Marián Viskupič (SaS). Debatu sledovalo 426-tisíc divákov.

Druhé miesto obsadila diskusná relácia O 5 minút 12, kde diskutovali Peter Pellegrini (Hlas-SD) a Veronika Remišová (Za ľudí). Program si pozrelo 408-tisíc divákov. Do rebríčka sa dostal aj program V politike, ktorý priniesol spravodajskej televízii TA3 182-tisíc divákov.

Jediným zástupcom v top trojke je talentová šou Česko Slovensko má talent, ktorú si pozrelo 400-tisíc divákov. Vysoké čísla získali aj nedeľné relácie ako Nové bývanie (354-tisíc divákov) či Na chalupe (195-tisíc divákov). Nad 300-tisíc sa dostala aj šou Tvoja tvár znie povedome.

Politika a zábavné šou

Politické relácie nedosiahli v rebríčku pre cieľovú skupinu 12 až 54 rokov taký úspech, ale dostali sa nad hranicu 120-tisíc divákov. Relácia Na telo získala trhový podiel 29,6 percenta a O 5 minút 12 až 22,7 percenta.

Prvé miesta však obsadili šou Česko Slovensko má talent s trhovým podielom 24,9 percenta. O niečo viac získala relácia Nové bývanie s 25,1-percentným trhovým podielom. Nad 20 percent sa dostala aj šou Tvoja tvár znie povedome.

Ďalšie dôležité správy