Ako v poradí už tretí nováčik v porote bude Kali spoločne s Vojtěchom Dykom a Janou Kirschner hľadať ten najlepší hlas Česka a Slovenska.

„Nikdy by mi nenapadlo, že by ma mohli osloviť do tak veľkého projektu, akým je The Voice Česko Slovensko, takže ponuka ma určite prekvapila. Na jednej strane som si uvedomoval, že je s tým spojená aj veľká zodpovednosť, na druhej strane som potreboval nejakú zmenu a beriem to aj ako ďalší veľký krok v mojej kariére. Takže rozhodovanie bolo rýchle,“ povedal Kali, ktorý sa už na svoju úlohu mentora teší, ale zároveň cíti rešpekt.

„Teším sa v prvom rade na to, že zažijem niečo nové, že spoznám nových ľudí, nepochybne budem počuť množstvo talentov a s niektorými z nich budem aj pracovať. Zároveň to však beriem vážne, takže chcem s ‚mojimi‘ vyhrať, prípadný neúspech by ma mrzel,“ dodal Kali.

Ďalší ročník speváckej súťaže má pozmenený poangličtený názov The Voice Česko Slovensko. Program distribuovaný spoločnosťou Talpa sa opäť dostane spoločne na obrazovky Markízy a Novy, rovnako ako v rokoch 2012 a 2014.

Výber tretieho kouča si pochvaľuje aj kreatívny producent a režisér šou The Voice Česko Slovensko Pepe Majeský. „Veľmi ma teší, že môžem v našom tíme privítať slovenskú raperskú hviezdu Kaliho, ktorý už má bohaté skúsenosti s podporou vychádzajúcich speváckych hviezd a svoje cenné rady bude odovzdávať nielen svojim zverencom, ale aj fanúšikom a televíznym divákom,“ povedal.

Aby diváci spoznali kompletnú porotcovskú štvoricu, musia televízie predstaviť ešte posledného kouča. O tom, kto zo súťažiacich dostane šancu na postup, rozhodnú práve známe osobnosti otočením svojho kresla. Víťaz súťaže získa hlavnú cenu v podobe 75-tisíc eur.