Snímka režisérky Marty Ferencovej a producenta Petra Núñeza vznikla v česko-slovenskej koprodukcii spoločností Joy Department, Nunez NFE a Trinity Pictures. Do kín ju uvedie distribučná spoločnosť Continental film.

Film prináša príbehy troch žien Simony, Natálie a Evy, ktoré sa poznajú alebo sa spoznajú. Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko.

„Simona si nanovo buduje život po tom, čo sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom. Natáliu si nájde láska v podobe vdovca s malou dcérkou a obetavou babkou. A Eva aj v dôchodkovom veku zisťuje, že do jej života stále patrí láska partnerská, nielen tá k vnučke,“ približujú dej tvorcovia.

V hlavnej úlohe sa predstaví česká herečka Petra Hřebíčková, sekundovať jej bude Tatiana Dyková či Eliška Balzerová.

Mužské postavy stvárňujú srbskí herci Branislav Trifunović, Predrag Manojlović a Chorvát Janko Popović Volarić. Zo slovenských hercov sa vo filme objavia Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš.

Prvý film podľa knihy E. Twardzik Urbaníkovej Všetko alebo nič divákov zaujal, v roku 2017 sa naň do kín prišlo pozrieť vyše 340-tisíc ľudí. Stal sa tak lídrom v rebríčku najnavštevovanejších filmov daného roka.