V piatok tvorcovia ohlásili, že film si za prvý týždeň v kinách na Slovensku pozrelo 101 900 divákov, čo je s odstupom maximum pre domácu produkciu. Všetko alebo nič zdolalo v rebríčku návštevnosti za prvý týždeň všetky slovenské a české filmy premietané od roku 1993.

Už skôr si snímka, ktorú režírovala Marta Ferencová, ukoristila prvenstvo v rebríčku najúspešnejších domácich filmov v návštevnosti počas otváracieho víkendu. Počas neho do kín na film prišlo 64 931 ľudí, pri zarátaní účasti na premiérach išlo dovedna o 68 352 divákov.

Film podľa údajov Únie filmových distribútorov (ÚFD) zarobil za prvý víkend v kinách takmer 354-tisíc eur. Snímka vznikla v produkcii spoločnosti Nunez NFE, pre ktorú ide o prvý hraný film.

Novinka s odstupom zdolala dovtedajšieho lídra rebríčku najnavštevovanejších slovenských filmov počas otváracieho víkendu – minuloročnú drámu Červený kapitán, ktorú si v prvých dňoch po nasadení do kín prišlo pozrieť 36 328 divákov. V historickom rebríčku nasledujú filmy Báthory (celkovo najúspešnejší slovenský film podľa návštevnosti), Jánošík, Pokoj v duši a Lóve.

Celkovo najúspešnejšie otváracie víkendy v slovenských kinách patrili snímkam Mimoni (109 475 divákov) a Päťdesiat odtieňov sivej (108 094), obe boli nasadené v roku 2015. 

Z pohľadu celkovej návštevnosti bol vlani za prvých deväť mesiacov na čele animovaný film Hľadá sa Dory, ktorý videlo 277 900 ľudí. ÚFD aktuálne kompletizuje výsledky za celý uplynulý rok.