Najsledovanejším programom v utorok sa stal komediálny seriál Horná Dolná, ktorý priniesol Televízii Markíza sledovanosť 138-tisíc ľudí s trhovým podielom 14,6 percenta.

V tom čase vysielala Televízia Joj taktiež komediálny seriál Hranica, ktorý si pozrelo 129-tisíc divákov s trhovým podielom 13,5 percenta, čím sa v rebríčku nespravodajských programov dostal na druhé miesto.

Svojím programom chcel počas hlavného vysielacieho času konkurovať aj verejnoprávny Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS), ktorý vysielal film Schindlerov zoznam. Príbeh z druhej svetovej vojny si pozrelo 87-tisíc divákov s trhovým podielom 12,2 percenta.

Tretie a štvrté miesto bolo opäť v znamení súperenia o diváka medzi šou Bez servítky a seriálom Oteckovia. Víťazne vyšiel jojkársky program, ktorý zaznamenal pozornosť 123-tisíc divákov, pričom markizácky seriál zaujal 105-tisíc ľudí.

Ďalšie dôležité správy

KK36 Surfside - Na archívnej snímke z 23. apríla 2021 aplikácia Facebooku na smertfóne v americkom Surfside. Regulačné úrady Európskej únie (EÚ) začali formálne vyšetrovanie americkej spoločnosti Facebook. Chcú zistiť, či sociálna sieť neporušila pravidlá hospodárskej súťaže s pomocou údajov zhromaždených od inzerentov, aby im konkurovala v klasifikovaných reklamách. FOTO TASR/AP
FILE - In this file photo dated Friday, April 23, 2021, the Facebook app is shown on a smart phone, in Surfside, USA.
Neprehliadnite

Meta zvažuje, že zníži objem peňazí, ktoré platí médiám