Víťaz ostatného ročníka speváckej súťaže SuperStar Adam Pavlovčin vydáva svoju novú pesničku s názvom Game. Vo videoklipe k skladbe si zahral spolu s novými hereckými talentmi zo seriálu televízie Markíza Pán profesor. Singel aj videoklip uzreli svetlo sveta v piatok 19. augusta 2022.

SuperStar má zmysel

„Veľmi ma teší, že SuperStar opäť potvrdila svoj zmysel. Aj vďaka našej šou sa z Adama stáva jedna z najvýraznejších osobností na slovenskom aj českom hudobnom poli. Teraz sa už ako ADONXS spája s ďalšou mimoriadne silnou televíznou značkou, ktorou je náš seriálový hit Pán profesor. Z hľadiska cieľových skupín ide o zmysluplné prepojenie a Adamovi v jeho ďalšej kariére držíme palce,“ vyjadril sa Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza. 

Po boku Adama sa objavili Roman Maximilián Kollár, Simona Guľášová, Patrik Masár, Dávid Kytka, Samuel Kvalich a Emma Lea Nikodýmová. Diváci sa s nimi budú môcť stretávať aj v najnovšej štvrtej sérii Pán profesora, ktorá odštartuje na obrazovkách TV Markíza už v utorok 30. augusta 2022 o 20:30 hod., alebo až v týždňovom predstihu na Voyo.

Päťdesiatčlenný tím

Game je tanečná skladba s nie úplne veselým textom, vysvetlil spevák. „Je to pre mňa hra, ktorú mnoho z nás hrá dennodenne. Hra, v ktorej sa umelec ocitne, keď vstúpi do sveta šoubiznisu, rovnako ako hra, ktorá sa často objavuje v partnerskom a intímnom živote. Veľmi ľahko sa stávame niekoho hračkou, niekoho bábikou a je náročné nájsť hranicu medzi tým, čo chceme my a tým, čo od nás vyžaduje okolie. Takáto hra s nami dokáže niekedy poriadne zamávať,“ dodáva Adam Pavlovčin.

Na tvorbe videoklipu sa podieľal päťdesiatčlenný tím a produkčne ho zastrešila pražská spoločnosť Closer. Do režisérskej stoličky zasadol Jiří Horenský, kamery sa ujal zahraničný talent Stephan Muhlay, prácu hlavného výtvarníka zabezpečila Mariana Kuchařová, choreografiu si vzali na starosť Kristína Tukan Martanovičová a František Čech a o styling sa postarala Katarína Chválová.

Ďalšie dôležité správy

FILE - In this Friday, April 20, 2012, file photo, a McDonald's sign is shown at a McDonald's restaurant in East Palo Alto, Calif. McDonald's Corp., on Wednesday, Sept. 4, 2013, announced that a revamped version of its Dollar Menu that includes items priced at $5 could be launched nationally this year. (AP Photo/Paul Sakuma, File)
Neprehliadnite

McDonald's opäť vsádza na hudobné videoklipy, spevákom bude známy český kuchár