Sobotný program ovládol duel v reality šou Farma, ktorý si nenechalo ujsť 328-tisíc divákov. Za ním nasleduje v nespravodajskom rebríčku zábavný kvíz Záhady tela. Ten prilákal pred televízne obrazovky až 316-tisíc divákov. Tretie miesto patrí relácii Smotánka s 309-tisícmi sledujúcich divákov.

Najúspešnejším programom konkurenčnej Jojky bola česká komédia Prvok, Šampón, Tečka a Karel, ktorý si pozrelo 226-tisíc divákov, pomerne sa darilo aj filmu Lovec: Zimná vojna, ktorý sledovalo 120-tisíc divákov.

Farma - Duel patril k najúspešnejším programom aj v rámci obchodne dôležitej cieľovej skupiny 12 až 54 rokov, keď obsadil prvé miesto nespravodajského rebríčka s trhovým podielom 19,7 percenta. Svoje umiestnenie obhájila aj Smotánka s oveľa vyšším 22-percentným trhovým podielom.

Z druhého miesta a s trhovým podielom 17,5 percenta sa určite teší Jojka a vysielanie filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Zábavný kvíz RTVS sa posunul až na štvrté miesto s 12,1-percentným trhovým podielom.

Celkovo sa darilo Skupine Markíza (27,1 percenta trhového podielu), Skupine Joj (23,2 percenta trhového podielu), nasleduje RTVS (10,9 percenta) a TA3 (0,9 percenta).