Medzi špeciálnych hostí konferencie Forum Media sa zaradia aj saririckí Zomri, ktorí majú na slovenských sociálnych sieťach obrovský úspech. Sledujú ich státisíce ľudí, citujú politici a zdieľajú osobnosti. Maskovaná trojica je v súčasnosti  našou najpopulárnejšou satirickou online formáciou. Na Forum Media porozprávajú Bufeťák, Korytnačka a Von Instagram aj o tom, prečo je Zomri videné ako love brand alebo ako ho chcú ďalej rozvíjať.

Konferencia, ktorej spoluorganizátormi sú aj Trend a mediálne.sk, sa uskutoční 20. mája v hoteli Clarion Congress Hotel Praha. Tentoraz pod názvom Svetová elita biznisu a komunikácie. O svoje skúsenosti sa na konferencii podelia marketéri z celého sveta.

Ilustračné foto.
Neprehliadnite

Poznáme víťazov súťaže Zlatý klinec. Najviac ocenení si odniesol Heineken Slovensko

Po prvýkrát sa organizátori spojili s Asociáciou public relations (APRA) a Asociáciou komunikačných agentúr (AKA), aby priniesli na Forum Media to najlepšie. Na konferencii budú tri pódiá. Scéna Forum Media, EFFIE stage a stage PR Summitu. Na pódiu Forum Media sa predstaví napríklad Juan Señor, prezident Innovation Media Consulting, ktorý ako televízny reportér robil rozhovory s Fidelom Castrom aj Billom Clintonom. EFFIE stage bude zameraný na efektivitu marketingovej komunikácie, prípadových štúdií, hodnotení kampaní a prieskumov. Pódium PR Summitu bude orientované na kreatívne prednášky z oblasti PR, ktoré napovedia ako využívať public relation. 

Lenovo
Neprehliadnite

Už desiaty rok po sebe sa zhoršuje stav slobody prejavu na internete

Medzi ďalšie hviezdy patrí Ben Guerin, zakladateľ spoločnosti Topham Guerin a poradca prezidenta Donalda Trumpa, ďalej Simon Cook, kreatívny riaditeľ a šéf festivalu Cannes Lions, či Sara Polak, archeologička a expertka na umelú inteligenciu. O svoje skúsenosti sa tiež podelí duchovný otec historicky najviac oceňovanej osvetovej kampane „Dumb Ways to Die” John Mescall a Rich Leigh, autor bestselleru „Mýty o PR.“