S upraveným logom pod hlavičkou My vyjde týždenník už v najbližšom vydaní od 27. februára. Súčasťou periodika bude po novom aj magazín Fotelka, ktorý sa vkladá aj do ostatných titulov My.

Noviny zároveň začnú vychádzať plnofarebne, minimálne na šestnástich stranách. Nateraz sa nemení ich cena 40 centov. Novým šéfredaktorom týždenníka sa stal Michal Frank.

Vranovské noviny vychádzajú už od roku 1969 a patria tak medzi najstaršie regionálne noviny na Slovensku.

„Verím, že tento obľúbený regionálny týždenník bude naďalej objektívne informovať obyvateľov okresu o najdôležitejších udalostiach v regióne,“ povedal L. Krivda, ktorý vo Vranovských novinách pracoval 37 rokov, z toho 26 rokov ako ich vydavateľ.

„Vranovským novinám pod vedením nového vydavateľa želám do ďalších rokov úspešné zavŕšenie prvého polstoročia existencie, ktoré si onedlho pripomenú,“ dodal.

Sieť My sa opäť rozširuje, Petit Press kúpil Vranovské noviny

Zmena hlavičky Vranovských novín Zdroj: Petit Press

„Som rád, že sa nám podarilo dohodnúť na spolupráci s jedným z najstarších titulov na slovenskom trhu,“ hovorí Milan Mokráň, člen predstavenstva Petit Press, ktorý má na starosti divíziu My.

„Je to pre nás ďalší významný krok a posilnenie celoslovenskej siete týždenníkov predovšetkým na východnom Slovensku,“ doplnil M. Mokráň.

Do siete My ráta Petit Press celkovo 31 titulov, okrem „vlastných“ týždenníkov má medzi nimi aj niekoľko kúpených. Naposledy sa sieť rozširovala koncom vlaňajška, keď vydavateľstvo získalo konkurenčný Piešťanský týždeň.

Týždenníky My aktuálne vychádzajú podľa auditu ABC SR v náklade takmer 127-tisíc výtlačkov, predaj sa pohybuje na úrovni 89 500 kusov.