Prihláste svoju firmu do prestížnej súťaže Office roka 2019, ktorú už štvrtý rok organizuje realitno-konzultačná spoločnosť CBRE. Registrácia firiem prebieha na www.officeroka.sk až do 30. novembra 2019.

Moderné kancelárie zlepšujú medziľudské interakcie, komunikáciu, vytvárajú priestor na spoluprácu a zvyšujú produktivitu práce. Avšak iba tie najlepšie majú „pečať kvality“ potvrdenú odbornou porotou. Sú nimi víťazi súťaže Office roka.

„Pečať kvality je potvrdením toho, že spoločnosť má originálne pracovné priestory v súlade s aktuálnymi trendami. Pri získavaní talentov to môže nakloniť povestný jazýček na váhach v prospech zamestnávateľa,“ tvrdí riaditeľ realitno-poradenskej spoločnosti CBRE na Slovensku Tomáš Hegedűš a dopĺňa: „Dlhodobo sa aktívne venujeme tvorbe inšpiratívnych pracovných prostredí, najmä kolegovia z oddelenia Architektúry a projektového manažmentu CBRE. Práve z úzkej spolupráce s klientami a znalosti lokálneho prostredia vzišla idea usporiadať Office roka. Aj štvrtý ročník v branži jedinej takejto súťaže na Slovensku má ambíciu inšpirovať. Inšpirovať spoločnosti k tomu, aby vytvárali pracovné prostredie, ktoré bude spĺňať kritériá a potreby dnešnej doby a náročných zamestnancov.“

Pracujete v zaujímavom office? Prihláste ho do súťaže Office roka 2019

Zdroj: CBRE, Kancelárie Swiss Re, absolútneho víťaza Office roka 2018

Minulý rok sa do súťaže prihlásilo 38 spoločností z rôznych oblastí podnikania. Ukázali, že ich doménou nie je len know-how vo svojej oblasti podnikania, ale aj inšpiratívne pracovné prostredie plné spokojných zamestnancov. Pracujete aj vy v inšpiratívnom office? Bezplatná registrácia do súťaže prebieha na www.officeroka.sk do 30. novembra 2019. Následne, po posúdení odbornou komisiou dostane príležitosť aj vox populi, hlas ľudu. Online hlasovanie verejnosti bude prebiehať od 6. januára 2020 do 20. januára 2020.

Do súťaže sa môžu prihlásiť slovenské a nadnárodné súkromné spoločnosti, inštitúcie verejnej správy, ale aj organizácie z tretieho sektora. Registrácia je otvorená aj pre firmy, ktoré sa zúčastnili niektorého z minulých ročníkov v prípade, že majú nové, iné priestory alebo zásadne zmenenú či zrekonštruovanú časť priestorov, ktorá ešte nebola posudzovaná odbornou porotou.

Pracujete v zaujímavom office? Prihláste ho do súťaže Office roka 2019

Zdroj: CBRE, Kancelárie Swiss Re, absolútneho víťaza Office roka 2018

Hlavnú cenu získava Absolútny víťaz súťaže. Ocenené budú aj priestory v štyroch podkategóriách: Zdravá kancelária, Inovatívna kancelária, Kancelária ako DNA firmy a Hlas verejnosti. O víťazoch jednotlivých kategórií a tiež o absolútnom víťazovi budú aj tentokrát rozhodovať odborníci z radov prestížnych architektov zo Slovenska aj zo zahraničia. Víťazov súťaže spoznáme v polovici marca 2020.

Chcete sa inšpirovať alebo ste doteraz váhali nad zmenami v pracovnom prostredí? Galériu priestorov finalistov a víťazov Office roka 2018 nájdete na https://www.officeroka.sk/sk/finalisti-finalisti-2018/

Pracujete v zaujímavom office? Prihláste ho do súťaže Office roka 2019

Zdroj: CBRE, Kancelárie Swiss Re, absolútneho víťaza Office roka 2018