Utorkovým najsledovanejším nespravodajským programom bol seriál Dunaj, k vašim službám. V cieľovej skupine 12+ prilákal k televíznym obrazovkám 444-tisíc divákov. Iba o 40-tisíc sledujúcich menej mal seriál Mama na prenájom.

Na tretej priečke sa umiestnil seriál Nemocnica, ktorý si nenechalo ujsť 402-tisíc divákov. Kulinárska šou Bez servítky získala 357-tisícovú sledovanosť. Top 5 najúspešnejších nespravodajských programov dopĺňa kriminálny seriál Policie Modrava, ktorý si pozrelo 274-tisíc divákov.

V nespravodajskom rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa najvyššie umiestnil seriál Dunaj, k vašim službám s trhovým podielom 26,5 percenta. Mama na prenájom, ktorá v sledovanosti skončila na druhom mieste, získala v trhovom podiele o takmer 2 percentá viac.

Seriál Nemocnica bol tretí so ziskom 20,7 percenta trhového podielu. Rebríček top 5 uzatvárajú kulinárska šou Bez servítky s 25,6-percentným trhovým podielom a seriál Policie Modrava s trhovým podielom 22 percent.

Markíza Group v utorok získala 33,8 percenta celodenného trhového podielu, Joj Group dosiahla takmer 24 percent, RTVS skončila tesne pod 8 percentami a spravodajská TA3 mala 1,7 percenta trhového podielu.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Vášnivé bozky Vlada Kobielskeho s Kamilou Heribanovou v seriáli Mama na prenájom.
Neprehliadnite

Mama na prenájom a Bez servítky mali takmer 400-tisíc divákov, najsledovanejšie bolo Klamstvo