Telekom pokračuje v stratégii posilňovania vlastného obsahu, ktorý chce svoju ponuku odlišovať od konkurencie. K vlastnej detskej stanici, folklórnemu kanálu, športovému obsahu a dokumentárnej BBC Earth pridáva stanicu Comedy House.

„Posilňujeme portfólio nášho exkluzívneho obsahu, ktoré je vyskladané tak, že každý náš súčasný alebo potenciálny zákazník si v ňom nájde niečo navyše,“ hovorí Andrej Miklánek, manažér Magio TV.

Comedy House je profilovaný ako zábavný kanál zameraný na komediálny žáner. Ponúka kratšie humorné formy, ako skeče, skryté kamery a zábavné relácie domácej produkcie.

Aj v tomto prípade bude stanica dostupná od stredného balíka L – v službách Magio TV, Magio Sat a Magio Go Premium. „V rasti pribudne v najbližších dňoch,“ uviedol Telekom bez uvedenia presného termínu štartu.

Okrem vlastného kanála rozširuje aktuálne Telekom ponuku o detský kanál Nick Toons, ktorý u nás nedávno pridalo UPC a pridávajú sa aj ďalší operátori. V Telekome bude až v najvyššom XL balíku Magio Sat, v detskom a hudobnom tematickom balíku pri Magio TV a tiež v mobilnej platforme Magio Go Premium.

Treťou pridanou stanicou je hudobný Šlágr 2, ktorý rozšíril základný IP TV balík. Spolu s Nick Toons je v ponuke Telekomu od 15. novembra.

Telekom popri doplnení obsahu spustil akciu na prémiový kanál HBO. Ten zákazníkom Magio TV ponúka spolu s HBO Go za zľavnenú cenu 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa