Ťažiskový projekt Markízy bude Slovensko má talent

Jesenný projekt Markízy bude nakoniec Got Talent, lokálny názov bude Slovensko má talent. Mediálne.sk má už k dispozícii skice loga a obrázky vizuálu.

Markíza oficiálne nič nepotvrdzuje, ešte sa nechce k jesennému ťažiskovému projektu vyjadrovať. Názov Slovensko má talent si Markíza registrovala ešte pred rokom, líder vtedy potvrdil, že o šou má záujem. Viac informácií.

Ťažiskový projekt Markízy bude Slovensko má talent

Šou má moderovať Viliam Rozboril, ktorý naposledy sprevádzal šou Elán je Elán a tento mesiac odvysiela posledné Vilomeniny. Do poroty podľa nepotvrdených informácií zasadne Adela Banášová či Jan Kraus.

Úvodnú jesennú šou sezóny 2008/2009 mali robiť Markíza s Novou spoločne. Nakoniec však z toho zišlo, podľa informácií Mediálne.sk mala so spoluprácou problém česká strana. V jesennom rozhovore z minulého roku programová riaditeľka Markízy Martina Lišková pripustila, že Markíza s Novou smerujú k spoločnému ťažiskovému projektu. Jednou z ochranných známok Markízy je aj Česko a Slovensko hľadajú Megastar, vlastní ju už cez dva roky.

Got talent bude po tohtoročnom pokračovaní Superstar a Let´s Dance nová adaptácia svetovo úspešného formátu. Ako nový ťažiskový formát sa naposledy uviedlo Bailando pred rokom.