Do Ta3 nastupuje Nora Gubková

Jedna z bývalých profilových moderátoriek spravodajstva STV Nora Gubková bude po televíznej pauze opäť moderovať. Na Ta3. S Petrom Bielikom sa budú striedať v prime-timovej Téme dňa. Televízia to oznámila v tlačovej správe.

Gubková sa na televíznu obrazovku vracia po vyše roku a pol. Zo Slovenskej televízie odišla v auguste 2007, medzi dôvodmi pre denník Sme uviedla snahu vedenia redakcie prinášať nekonfliktné spravodajstvo a politické tlaky. V STV robila reportérku a moderátorku, neskôr sa stala tvárou relácie Správy a komentáre.

Do Ta3 nastupuje Nora Gubková


Nora Gubková sa opäť vracia za moderátorský stôl.

Od septembra 2007 Gubková nastúpila do na post výkonnej šéfredaktorky týždenníka Domino Efekt, ktorý chcela "vrátiť medzi rešpektované tituly". Po nezhodách vo vnútri vydavateľstva sa titul od začiatku roka 2008 premenoval na Eurodomino. V máji 2008 napokon časopis po pretrvávajúcich problémoch s distribúciou a nízkou predajnosťou prestal vychádzať v tlačenej podobe a presunul sa na internet. Tam dožíval do konca augusta 2008.

Naposledy Gubková pôsobila v tlačovej agentúre SITA, kde založila a viedla oddelenie videospravodajstva. Viac informácií.

V Téme dňa sa na Ta3 prvýkrát objaví v utorok 3. februára 2009 o 19:55.