Najvyššiu priečku rebríčka nespravodajských relácií v kategórii 12+ obsadila relácie Na nože II. z dielne Televízie Markíza. V stredu si ju pozrelo 306-tisíc divákov. Druhá a tretia priečka patrila Jojke, ktorá vysielala seriál Prokurátorka. V dvoch epizódach prilákal k televíznym obrazovkám 303-tisíc a 298-tisíc ľudí.

Seriál Mama na prenájom sa vyšplhal na štvrté miesto nespravodajského rebríčka so sledovanosťou 282-tisíc divákov. Top päť najsledovanejších programov uzatvára Jojka s vysielaním kulinárskej šou Bez servítky. Stredajšie varenie si pozrelo 271-tisíc ľudí.

Rebríček nespravodajských relácií v kategórii 12 až 54 priniesol zmenu na druhej priečke, kam vyskočila šou o varení Bez servítky. Vyslúžila si 27,8 percenta trhového podielu. Jednotkou však zostala relácia Na nože s 28,9 percentným trhovým podielom.

Tretie a štvrté miesto obsadila Prokurátorka, ktorá si z koláča trhového podielu ukrojila 16,8 a 18 percent. Päticu najsledovanejších programov doplnila Mama na prenájom s 24,3 percentami trhového podielu.

Trhový podiel Markíza Group dosiahol za celý deň 35,9 percenta, Joj Group získala 22,5 percenta, RTVS vyskočila nad 9 percent a spravodajská TA3 získala 2 percentá.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Na snímke výkonný riaditeľ vydavateľstva Ringier Axel Springer Michal Maruška reční počas tlačovej konferencie, na ktorej  predstavili pamätník pre Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú na Námestí SNP v Bratislave v piatok 28. januára 2022. FOTO TASR - Jakub Kotian
Neprehliadnite

Maruška končí na čele slovenského Ringieru, došlo k zmene najvyššieho vedenia