Najsledovanejším štvrtkovým programom v nespravodajskom rebríčku v rámci cieľovej skupiny 12+ bola kulinárska šou Bez servítky. Televízia Joj takto k obrazovkám prilákala 268-tisíc ľudí.

Seriály aj politika

Úspech u divákov zožal tiež nový seriál z lekárskeho prostredie Sestričky. Premiérovú epizódu si na Jojke pozrelo 258-tisíc divákov.

Do top trojky sa dostala aj Jojkárska politická relácia Na hrane. Duel Igora Matoviča a Matúša Šutaj Eštoka sledovalo 244-tisíc ľudí.

Vysokú sledovanosť mala vo štvrtok aj Markíza. Českú komédiu Jak vytrhnout velrybě stoličku si pozrelo 228-tisíc divákov. Top päťku najsledovanejších nespravodajských programov uzatvára Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). Vysielaním cestovateľskej šou S úsmevom po Slovensku III prilákal k obrazovkám 204-tisíc ľudí.

Zaujala česká klasika

Film Jak vytrhnout velrybě stoličku zaujal aj v cieľovej skupine 12 až 54 rokov najviac. Českú klasiku si na TV Markíza pozrelo 140-tisíc ľudí s trhovým podielom 18,1 percenta.

Štvrtkové varenie v kulinárskej šou Bez servítky sledovalo 114-tisíc divákov, čo TV Joj prinieslo 24,1 percentný trhový podiel.

Novinku na Jojke Sestričky videlo 87-tisíc ľudí s trhovým podielom 10,7 percenta.

Do top päťky najsledovanejších nespravodajských programov sa zaradila aj markizácka relácia Reflex, ktorú sledovalo 78-tisíc divákov, čo televízii prinieslo 21,8 percenta trhového podielu. Šou S úsmevom po Slovensku III z dielne RTVS si tiež vyslúžila vysokú sledovanosť. Pozrelo si ju 70-tisíc ľudí s trhovým podielom 8,5 percenta.

Ďalšie dôležité správy

Najpočúvanejšie je rádio Expres
Neprehliadnite

Rádio expres sa drží na čele rebríčka počúvanosti s najvyšším trhovým podielom