Obrovskému záujmu sa tešilo žrebovanie očkovacej prémie Byť zdravý je výhra aj najsladšia šou jesene Pečie celé Slovensko.

V silnej konkurencii sobotného (23. 10.) hlavného večerného vysielacieho času je lídrom sledovanosti aj v komerčnej cieľovej skupine s trhovým podielom až 24,7 percenta. Množstvo divákov ju opäť sledovalo aj na webe, kde dosiahla 41 039 pozretí, informovala RTVS na svojej webovej stránke.

Pečenie prekonalo spravodajské relácie

V nedeľu pokračovala na Jednotke šou Pečie celé Slovensko treťou epizódou. Úspešná novinka dosiahla nový vrchol sledovanosti, pričom prekonala aj všetky hlavné spravodajské relácie.

Sledovanosť mala počas vysielania stúpajúci trend a ku koncu tretej epizódy, v ktorej vypadol Viliam Bajzík, bolo pri televíznych obrazovkách až 761-tisíc divákov. Relácia bol lídrom v sledovanosti aj v komerčnej cieľovej skupine.

Milujem Slovensko diváci milujú

V nedeľu (24. 10.) na poludnie si diváci nenechali ujsť ani diskusnú reláciu O 5 minút 12 na Jednotke Sledovalo ju 347-tisíc ľudí a v danom čase bola taktiež najsledovanejšou televíznou reláciou.

Divákov zaujali aj obľúbené zábavné relácie. V piatok večer prilákala k obrazovkám Jednotky obľúbená šou Milujem Slovensko až 350-tisíc divákov. Premiérovú epizódu Trochu inak s Adelou si na Dvojke pozrelo 87-tisíc divákov.

V sobotu lákala Jednotka divákov po žrebovaní očkovacej prémie novou epizódou satirického seriálu Pumpa. Epizódu, v ktorej sa ako hosť predstavil aj minister financií SR Igor Matovič, si nenechalo ujsť až 280-tisíc divákov. Talkšou Petra Marcina Neskoro večer sledovalo 225-tisíc divákov.

V ústrety športovým fanúšikom

Dvojka opäť zaujala športovými prenosmi. V piatok podvečer ponúkla na Dvojke v rámci rozšírenia prenosov z najvyššej domácej hokejovej súťaže zápas HK Spišská Nová Ves a HC Košice, ktorý si nenechalo ujsť 43-tisíc divákov.


Sobota patrila na Dvojke obrovskému slalomu v rámci Svetového pohára v alpskom lyžovaní a výkonom Petry Vlhovej. Prvé kolo sledovalo dopoludnia 191-tisíc divákov a druhé kolo si popoludní nenechalo ujsť až 291-tisíc divákov. V danom čase išlo o najsledovanejšie televízne programy.

Diváci tvrdia, že pani Anna z Košíc povedala heslo po časovom limite.
Neprehliadnite

Očkovacie lotérie sú nanič. Mieru zaočkovanosti nezvýšili, ukázal prieskum