V pondelok obsadil vrchol rebríčka sledovanosti markizácky seriál Klamstvo. V cieľovej skupine 12+ prilákal k televíznym obrazovkám 465-tisíc divákov. Mama na prenájom získala o viac ako 50-tisíc sledujúcich menej. Tretím programom v rebríčku bola kulinárska šou Bez servítky. Pozrelo si ju 345-tisíc divákov.

Štvrtá priečka patrila jojkárskemu seriálu Hranica, pozrelo si ho 331-tisíc ľudí. Top päť najsledovanejších programov dopĺňa magazín Reflex, ktorú si nenechalo ujsť 282-tisíc divákov.

V rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa poradie vôbec nezmenilo. Najvyššie sa umiestnil seriál Klamstvo s trhovým podielom 25,9 percenta. Seriál Mama na prenájom získal 29,2 percenta trhového podielu. Kulinárska šou Bez servítky sa v rebríčku vyšplhala na tretiu priečku s trhovým podielom 22,9 percenta.

Seriál Hranica na štvrtom mieste získal 17,1 percenta trhového podielu. O 8 percent viac dosiahol magazín Reflex.

Markíza Group si v pondelok vyslúžila 34,8 percenta celodenného trhového podielu, Joj Group získala 23,1 percenta, RTVS bola pod 10 percentami a spravodajská TA3 mala 1,6 percenta trhového podielu.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Darknet
Neprehliadnite

Vypnutie webov ako súčasť boja proti dezinformáciám? Česko ešte zvažuje nový zákon