Zrejme najlepším časom pre sledovanosť nespravodajských programov sa v stredu stala 17. hodina. V rebríčku pre cieľovú skupinu 12+ sa v top desiatke umiestnilo až 5 programov. Vysoké čísla zaznamenali aj spravodajské programy od približne 19. hodiny, ktorá následne klesli pri večerných programoch.

Najviac divákov prilákala šou Bez servítky, ktorú si na TV Joj pozrelo až 422-tisíc ľudí. V tesnom závese, ale s 22-tisícovým odstupom, sa umiestnil úspešný seriál Televízie Markíza Mama na prenájom a ešte pre porovnanie pridávame aj vedomostný Duel, ktorý vysielala verejnoprávna RTVS. Ten si nenechalo ujsť 273-tisíc divákov a v rebríčku obsadil až piate miesto.

K úspešným programom po 17. hodine patria aj relácia Reflex (265-tisíc divákov) a súťaž Riskuj! (173-tisíc divákov).

Z večerného programu sa najvyššie umiestnila šou Na nože, ktorú sledovalo 364-tisíc divákov. Jej konkurenciou bol komediálny seriál Hranica, ktorá v poradí obsadila štvrté miesto vďaka 344-tisícom divákov. Svojho diváka si našiel aj program RTVS. Vysielanie detektívneho filmu Vraždy v krajine katarov si pozrelo 267-tisíc divákov.

Trochu iná situácia nastala v rebríčku pre obchode dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov. Najsledovanejším programom bola markizácka šou Na nože s 25,1-percentným trhovým podielom, o niečo viac, a to 26,4 percenta, získala Mama na prenájom.

Dve miesta obsadili aj programy z jojkárskej produkcie, a to Bez servítky (25,9 percenta) a komediálny seriál Hranica (17,1 percenta). Nad hranicu 20 percent trhového podielu sa dostali ešte aj Reflex (21 percent) či Rodinné prípady (21,5 percenta).

Markíza Group oproti utorku klesla na celodennom trhovom podiele na 31,7 percenta, rovnako aj Joj Group na 23,4 percenta, mierne stúpla RTVS na 8,7 percenta a spravodajská TA3 spadla na 1,4 percenta.

Ďalšie správy z Mediálne.sk

Dunaj k vašim službám
Neprehliadnite

Dunaj, k vašim službám a Nemocnica bojovali o diváka, rozhodlo pár tisíc sledujúcich