Televízia JOJ naplno spustila nakrúcanie ďalších dielov seriálu Nemocnica. Donedávna však nebolo jasné, či aj s Petrou Vajdovou na palube. Otázniky nad jej osudom sa nakoniec rozplynuli.

Postava sa vytratila

Seriál z nemocničného prostredia, v ktorom hviezdi Nela Pocisková či Alexander Bárta, sadol Vajdovej ako uliaty. Mnohí diváci preto zostali na jar v šoku, keď sa z neho Petrina postava psychologičky Vilmy Hauptmanovej odrazu vytratila.

 „Už dávno tam nehrá, jej postava dala výpoveď a odišla pre nenaplnené sny. No tvorcovia to nechali otvorené, čo vyzerá tak, že má stále zadné vrátka pre prípad, že by sa chcela vrátiť,“ tvrdil týždenníku pred pár mesiacmi človek zo štábu.

Vajdová sa do seriálu vracia

Podľa dávnejších zistení Šarmu Petra vraj riešila rozvod s manželom. Na jej pleciach tak zostala celá starostlivosť o domácnosť i dieťa, no s pomocou obetavých rodičov to zvláda natoľko, že kývla aj na ďalšie účinkovanie v Nemocnici.

„Petina postava sa napokon vracia do deja. Je to pomerne kľúčová a výrazná rola. Scenáristi neváhali a jej dejovú linku rozpísali. S Peťou, samozrejme, rátajú aj do budúcnosti,“ dozvedel sa týždenník Šarm pred pár dňami.

Ďalšie dôležité správy

WA 9 Podgorica - Fínska premiérka Sanna Marinová gestikuluje počas tlačovej konferencie s premiérom Čiernej Hory Dritanom Abazovičom v Podgorici v pondelok 20. júna 2022. Marinová pricestovala na jednodňovú návštevu Čierneh Hory. FOTO TASR/AP  

Finnish Prime Minister Sanna Marin speaks during a press conference after talks with Montenegrin Prime Minister Dritan Abazovic in Podgorica, Montenegro, Monday, June 20, 2022. Marin is on a one day visit to Montenegro. (AP Photo/Risto Bozovic)
Neprehliadnite

Fínky na podporu premiérky zdieľajú videá, kde tancujú a zabávajú sa