Najobľúbenejším piatkovým programom v kategórii nespravodajských relácií 12+ sa stala v hlavnom vysielacom čase reality šou Farma, ktorú si pozrelo 329-tisíc divákov. V tom istom čase sledovalo 321-tisíc ľudí na (Rozhlas a televízia Slovenska) RTVS reláciu Milujem Slovensko. V rovnakom čase Jojka vysielala seriál Hranica, ktorý videlo 283-tisíc divákov.

Viac ako dvestotisícová sledovanosť

Vysoko sa v sledovanosti dostalo aj finálové varenie v kulinárskej šou Bez servítky. K televíznym obrazovkám prilákalo 273-tisíc ľudí. Top päť najsledovanejších relácií uzatvára RTVS s vedomostnou súťažou Duel, ktorú si pozrelo 247-tisíc divákov.

Najsledovanejším nespravodajským programom v kategórii 12 až 54 bola reality šou Farma. Videlo ju 159-tisíc ľudí s trhovým podielom 19,3 percenta. Na druhej priečke skončila jojkárska Hranica s 135-tisícimi sledujúcimi, za čo si vyslúžila 15,3 percenta trhového podielu. Milujem Slovensko od RTVS videlo 126-tisíc divákov s trhovým podielom 14,4 percenta.

Rodinné prípady aj Bez servítky

Do top päť najsledovanejších programov sa dostala aj šou Bez servítky. So 109-tisíc divákmi získala 18,7 percenta trhového podielu. Vysoko sa dostali aj Rodinné prípady. Podvečernú epizódu si pozrelo 106-tisíc ľudí s trhovým podielom 17,3 percenta.