Silvia Majeská rozširuje svoje kompetencie, stala sa novou programovou riaditeľkou TV Nova. Posledných 9 rokov pracuje ako programová riaditeľka televízie Markíza. Svoju novú funkciu bude vykonávať z Prahy a povedie programové sekcie pre obidve krajiny - Česko a Slovensko. Bude zodpovedná za tvorbu programovej stratégie pre lineárne kanály a online platformu VOYO. Počas jej pôsobenia uviedla Markíza množstvo úspešných programov, ktoré aj po rokoch stále vysiela, napríklad Oteckovia, Horná Dolná či šou Tvoja tvár znie povedome. Alex Ruzek odchádza z pozície programovej riaditeľky TV Nova k dnešnému dňu.

Voyo
Neprehliadnite

Videoportál VOYO televízie Markíza prešiel premenou. Ponúka prehľadnejší obsah

„Alex za tie roky pre našu televíziu veľa urobila a patrí jej za to veľká vďaka. Vždy nám bolo potešením s ňou spolupracovať. Prebiehajúce zmeny sú dôsledkom nášho úsilia o rozvoj lineárnych aj nelineárnych produktov. Našim cieľom je zostať najinovatívnejším a najviac kreatívnym tvorcom obsahu v Českej republike. Tešíme sa na spoluprácu s našou dlhoročnou kolegyňu Silviou Majeskou a gratulujeme jej k novej funkcii," hovoria generálni riaditelia TV Nova Klára Brachtlová a Jan Vlček.

Nova je podľa Majeskej vedúca mediálna spoločnosť. „Je to inovátor udávajúci tón a ja sa veľmi teším na moje pôsobenie v nej a na spoluprácu so všetkými kreatívnymi tímami, internými aj externými, pri tvorbe kvalitného a jedinečného obsahu pre divákov, ktorý im ponúkame lineárnou aj digitálnou cestou," hovorí nová riaditeľka.