Spoluzakladateľ finančnej skupiny J&T si zahral v upútavke na nový komediálny seriál televízie JOJ. Seriál sa volá Uhorčík.  S informáciou prišiel portál seznamzpravy.

Patrik Tkáč sa tak zaradil k ďalším úspešným biznismanom, ktorí si zahrali v nejakom type televízneho programu. Súčasný americký prezident Donald Trump si v minulosti zahral krátku úlohu vo filme Sám doma 2. Filmovú minulosť mali aj šéfa Googlu Sundar Pichaie a spoluzakladateľ firmy Sergeja Brina, ktorí si zahrali vo filme Stážisti.

Navaľ dukáty!

,,Pusť ho, nemá nič, toho poznám," zvolá hlavná seriálová postava pri pohľade na Tkáča. Postava Uhorčíka je podľa JOJ pravou rukou zbojníckeho kapitána. Upútavka zachytáva plánované prepadnutie Patrika Tkáča, ktoré sa odohráva pred sídlom J&T Banky v Bratislave.

Jeden z najbohatších Slovákov tak ukázal, že má zmysel pre humor. S vínom v ruke a v bielom obleku a klobúku tak podporil nový seriál televízie JOJ, ktorá patrí do impéria firiem J&T. 

Rola v úputavke na Uhorčíka pritom nie je prvý Tkáčov mediálny výstup. V roku 2008 si zahral malú epizódnu rolu v seriáli Panelák. Podľa informácií portálu seznamspravy si v poslednej dobe veľmi obľúbil pestovanie vína vo Francúzsku. V Česku vlastní skupina J&T vinárstvo Kolby.