Markíza dala zelenú súťažnej relácii Hviezdna párty, ktorej pilot nakrúcala v Prahe a momentálne už spúšťa výrobu ďalších dielov. Novinka s Andrejom Bičanom vychádza z licencie amerického formátu Hollywood Game Night, vysielaného na stanici NBC od roku 2013. Na slovenských obrazovkách sa má objaviť začiatkom budúceho roka.

Televízia do relácie v súlade s originálom hľadá bežných ľudí, ktorí chcú byť kapitánmi jednotlivých tímov. V nich tvoria zvyšok štvorčlennej zostavy celebrity, spoločne hrajú o finančnú odmenu. Štúdiová hra prináša rôzne zábavné „obývačkové“ hry ako hádanie názvu filmov, piesní či slov, ale aj ďalšie originálne výzvy, ktoré tvorcovia v USA neustále obmieňajú a dopĺňajú.

„Ak rozmýšľate, že by ste tento mesiac mohli vyhrať nejaké peniaze, príďte k nám,“ vyzýva A. Bičan záujemcov v krátkom videu, prihovárajúc sa priamo zo štúdia súťaže, ktoré sa výrazne ponáša na americký originál, kde je hostiteľkou žena – Jane Lynch.

Markíza záujemcov odkazuje na svoju podstránku casting.markiza.sk, na ktorej je už momentálne spustená aj registrácia do ôsmej Farmy. Televízia tiež ale umožňuje prihlásiť sa do relácií Babyboom, Extrémne premeny, O 10 rokov mladší a Svokra. Registrovať sa do spoločnej databázy môžu aj všeobecní záujemcovia o účinkovanie v komparze respektíve deti.

Vo vysielaní Joj sa opäť po čase objavili westernové obrázky. Kým predtým štylizovanými upútavkami Joj promovala reláciu Vtedy na Západe, v ktorej známe osobnosti rozprávali divácke príbehy a zisťovali, či sú pravdivé, alebo nie, tentoraz už avizuje naozajstný western.

„Staň sa súčasťou prvého komediálneho westernu na Slovensku. (...) Zaži jedinečnú atmosféru Divokého Západu s najznámejšími slovenskými hercami,“ uvádza voice-over. V upútavke pritom účinkujú rovnaké tváre ako pri Vtedy na Západe – Michal Hudák, Marcel Forgáč, Marián Čekovský a Jakub Prachař, chýba len Matej „Sajfa“ Cifra.

Televízia divákov posiela na web western.joj.sk v prípade, že si chcú v seriáli zahrať niektorú z vybraných vedľajších postáv.

Zaujímavosťou je, že názov, ktorý by k projektu sedel, má registrovaný nie Joj, ale Markíza, ktorá si nedávno poistila na patentovom úrade spojenie „Divoký Zapadákov“ vrátane loga s „westernovým“ motívom. Na čo je Markíze tento názov, zatiaľ televízia neuvádza.