V pondelok obsadil vrchol rebríčka sledovanosti markizácky seriál Klamstvo. V cieľovej skupine 12+ prilákal k televíznym obrazovkám 428-tisíc divákov. Mama na prenájom získala o viac ako 40-tisíc sledujúcich menej. Tretím programom v rebríčku bola kulinárska šou Bez servítky, ktorú si pozrelo 363-tisíc divákov.

Štvrtá priečka patrila jojkárskemu seriálu Hranica, ktorý v hlavnom vysielacom čase prilákal pred televízne obrazovky 312-tisíc ľudí. Top päť najsledovanejších programov dopĺňa Inkognito, ktoré si nenechalo ujsť 254-tisíc divákov.

V rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa poradie programov vôbec nezmenilo. Najvyššie sa umiestnil seriál Klamstvo s trhovým podielom 23,9 percenta. Seriál Mama na prenájom získal o takmer 4 percentá trhového podielu viac, no skončil na druhom mieste sledovanosti. Kulinárska šou Bez servítky sa v rebríčku vyšplhala na tretiu priečku s trhovým podielom 24,7 percenta.

Seriál Hranica mal o skoro dve percentá menej ako Inkognito, ktoré na piatej priečke získalo 17,6 percenta trhového podielu.

Markíza Group si v pondelok vyslúžila 31,4 percenta celodenného trhového podielu, Joj Group získala 23,3 percenta, RTVS skončila nad 10 percentami a spravodajská TA3 mala 1,4 percenta trhového podielu.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Robert Fico a Boris Kollár
Neprehliadnite

Diskusia Fica a Kollára porazila šou Let´s Dance, úspech mali aj Záhady tela