Necelý rok po začiatku vysielania v susednej Českej republike prichádza Mall.tv aj na Slovensko. Divákov chce osloviť vlastnou produkciou – napríklad dvanásťhodinovou nočnou šou alebo nonstop živými prenosmi zo Štrbského plesa, Lomnického štítu a bolešovického bocianieho hniezda.

„Prekračovanie hraníc audiovizuálnej tvorby je tým, čo sa pri internetovej televízii vyslovene ponúka. Zatiaľ sa nám to v rámci formátov, žánrov, jednotlivých spoluprác alebo zahraničných nakrúcaní darilo. V takom rozsahu, v akom vstupujeme na Slovensko, sme ale nikdy žiadne iné než české publikum neoslovovali,“ komentuje šéfproducent Mall.tv Lukáš Záhoř spustenie trojmesačného pilotného vysielania.

Dopĺňa, že táto práca prináša prekvapivé zistenia, nevyhnutné omyly, ale aj očakávanie, ako televíziu ľudia prijmú. „Spolu s Danom sme preto, aby to bolo pozitívne, urobili v uplynulých mesiacoch maximum a chceme v tom pokračovať. Tak uvidíme,“ hovorí L. Záhoř. Ten prezentoval plány spustiť projekt na Slovensku začiatkom tohto leta.

Novinky z produkcie D. Dangla a jeho tímu budú doplnené reláciami, ktoré 

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa