Joj nasadí prvú epizódu Lucky Room v sobotu 2. marca v hlavnom vysielacom čase o 20:35. V tomto slote tak nahradí reláciu Všetko, čo mám rád so Štefanom Skrúcaným a Ondrejom Kandráčom.

S nakrúcaním licencovanej novinky sa začalo koncom januára, súťažiacich hľadala televízia už predtým. Moderátormi Lucky Room budú Barbora Krajčírová a Marcel Forgáč.

Ešte predtým, ako televízia zmení sobotňajší program, chystá návrat zábavnej šou Nikto nie je dokonalý. Tá opäť dostala slot v utorok o 20:35, premiérovú časť Joj odvysiela 19. februára.

V relácii ostanú aj zmeny, s ktorými sa na obrazovky vrátila v jesennej sezóne – česko-slovenské moderátorské duo a vyhradený čas v programe zhruba 90 minút. Hosťami prvej časti po prestávke budú Peter Cmorik a Matěj Ruppert.

S utorkovým prime-timom sa tak rozlúči relácia Reštart. Po novom ju Joj posunie na stredy so začiatkom o 21:35, po jednej epizóde seriálu Som mama. Ten sa dosiaľ vysielal v dvoch častiach po sebe.

Reality šou o premenách ľudí v sledovanosti postupne klesala, Joj pôvodne avizovala, že ponúkne 16 častí, vysielací čas mení po prvých šiestich. 

Reštartu sa v utorkovom prime-time veľmi nedarilo, relácia dosahovala podpriemerné výsledky. Vydanie z 22. februára umožnilo rekordný výkon Dobre vedieť! na Markíze, ktoré v tom čase sledovalo 303-tisíc divákov z komerčnej cieľovky 12 - 54 pri trhovom podiele 27 percent. Reštart mal v tom čase 128-tisíc mladších divákov (11,7 %).