Doteraz patril P. Núñezovi, s ktorým Joj spolupracuje napríklad na formáte V siedmom nebi, polovičný podiel v Senzi, a. s. Podľa obchodného registra je režisér od 15. októbra predsedom predstavenstva spoločnosti.

Pozíciu do polovice predošlého mesiaca zastával generálny riaditeľ TV Joj Marcel Grega. Z dozornej rady firmy vypadol aj programový riaditeľ Jojky Roland Kubina. Po novom v nej figurujú Marianna Heinz a Oľga Núñezová, ktoré doplnili Antona Ondrejku.

Spoločnosť zároveň zmenila adresu, keď po novom sídli na Lamačskej ceste 97. Ide o sídlo firmy Nunez NFE, ako aj ďalšej Núñezovej firmy Loco Agency, ktorá pre Senzi podľa webovej prezentácie predáva „partnerské bloky a product placement“.

Napriek vlastníckym posunom v Senzi, a. s., patrí licencia podľa Rady pre vysielanie a retransmisiu naďalej spoločnosti Mac TV. Tá drží oprávnenie aj pri všetkých ďalších staniciach Joj Group s výnimkou kanálu Joj Cinema, registrovaného v Česku.

Joj ani P. Núñez sa k aktuálnej situácii ohľadom stanice Senzi nevyjadrili. Podstránku stanice uvádza Joj aj naďalej na svojom webe. O kanáli sa však nezmieňuje napríklad v zozname svojich staníc v prehľade pre zadávateľov reklamy v brožúre na rok 2016. Naopak spoločnosť Nunez NFE kanál uvádza ako súčasť svojho portfólia.

Prvé informácie o tom, že Joj by mohla predať svoju hudobnú stanicu, sa objavili ešte v lete 2014. Podľa medializovaných informácií mal o kanál záujem majiteľ českej TV Barrandov Jaromír Soukup.

Obchod sa napokon neuskutočnil, tento rok však spustil Barrandov svoju hudobnú stanicu Muzika Barrandov. V nej má 49-percentný podiel P. Núñez, zvyšok patrí J. Soukupovi. Barrandov Muzika má už v súčasnosti rovnakú programovú štruktúru ako Senzi, niektoré relácie majú na českom kanáli upravený názov.

Slovenská Senzi štartovala v septembri 2013, konceptom pripomína podobne zameranú stanicu Šlágr TV. Zameriava sa na ľudovú hudbu, dychovku či country, pričom divákom hrá aj piesne na želanie. Program dopĺňajú napríklad kulinárske formáty. Primárnou cieľovkou sú starší diváci.