Zmena na moderátorskom poste prichádza po štyri a pol roku, tvorcovia už skôr oznámili, že ďalej nepočítajú s dvojicou Milan „Junior“ Zimnýkoval a Marcel Forgáč.

„Novými moderátormi zábavnej relácie Nikto nie je dokonalý sú Marián Čekovský a Martin Dejdar,“ informovala Mediálne.sk hovorkyňa Joj Lucia Kulihová.

Martin Dejdar bol viackrát hosťom zábavného programu rovnako ako Marián Čekovský, ktorý si vyskúšal už aj úlohu dočasného moderátora Nikto nie je dokonalý. Vlani v niekoľkých dieloch zastúpil pre chorobu M. Forgáča.

Joj začína s nakrúcaním nových častí Nikto nie je dokonalý od pondelka. Relácia sa vyrába v štúdiu v bratislavskej Petržalke. Režisérom programu zostáva Oliver Andrásy, autor námetu.

O pokračovaní Nikto nie je dokonalý rozhodla Joj v uplynulých týždňoch. Tento rok premiéry nevyrábala, momentálne ale vysiela v utorkovom slote reprízy programu. Tým sa darí presadzovať v konkurencii premiérovej šou Najväčší víťaz na Markíze.

Moderátormi Nikto nie je dokonalý boli do konca roku 2013 O. Andrásy a Elena Vacvalová. V roku 2014 ich vymenili spomínaní Junior a Marcel, ešte v čase, keď relácia bežala na Jednotke.

V roku 2017 formát prešiel aj s moderátormi opäť do komerčnej televízie – získala ho Joj. V minulosti bežal dlhé roky ešte pod názvom Aj múdry schybí na Markíze.

Junior a Marcel nebudú pokračovať v novej sezóne ani v ďalšom formáte na Joj – Česko Slovenská má talent. V talentovej šou ich nahradili Lujza Garajová Schrameková a David Gránský.