Pri novom seriáli stavila Joj opäť na predlohu z Kanady, ktorou sa inšpirovala aj pri Našich. Rovnaký je aj režisér – Peter Begányi, ktorý je v projekte aj so svojou produkčnou spoločnosťou Piknik Pictures.

Jenny je rodinný dramatický seriál o chorej tínedžerke s ťažkou diagnózou. Joj nakrúcala lokálnu adaptáciu vlani a do programovej štruktúry napokon seriál zaradí počas tohtoročnej jari.

Presné umiestnenie v štruktúre a dátum štartu zatiaľ televízia nekomunikuje. V stredu zverejnila titulnú skladbu k seriálu s názvom Iba ďalej kráčam.

Interpretmi sú Fallgrapp v spolupráci s Matysom, Norou Ibsenovou a Curly Simonom, ktorého diváci uvidia aj v seriáli. Videoklip obsahuje fragmenty zo seriálu.

Videoklip sa nakrúcal na chodbe v nemocnici, kde uplynulé mesiace pripravoval štáb spolu s hercami nový seriál.

V klipe diváci uvidia aj hlavné postavy novinky – Báru Očenášovú ako Jenny, Jána Koleníka ako otca Jenny, zdravotnú sestričku Táňu Pauhofovú či starú mamu, ktorú stvárni Zuzana Kronerová. V seriáli účinkujú aj Marián Mitaš a Vlastina Svátková.

Curly Simon (Simon Štubniak), ktorý pre seriál zložil zamilovanú pieseň, si v seriáli zahrá pacienta Olivera, ktorý hlavnej hrdinke aspoň ako tak spríjemní pobyt v nemocnici.

Príbeh je o hlavnej hrdinke, 15-ročnej Jenny, 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa