Slovenský divák má dnes na výber hneď niekoľko streamovacích služieb, ktoré ponúkajú rôznorodý obsah od filmov cez seriály až po všakovaké relácie. Popri svetových službách ako Netflix či HBO Max sa pomaly dostávajú do popredia aj tie lokálne.

Kým televízia Markíza spustila svoje Voyo ešte v roku 2011, konkurenčná „JOJka“ na tento vlak nastúpila len nedávno. Na trh totiž uviedla vlastnú streamovaciu platformu s názvom JOJ play.

Dôležité bude zaujať

Cesta k divákovi je v tomto segmente dlhá a každá platforma ju má inú, svoju vlastnú a istým spôsobom jedinečnú. Dôvodom je okrem iného aj fakt, že divák je čoraz náročnejší a je ťažké ho zaujať. Uvedomuje si to aj televízia JOJ, pre ktorú bude najdôležitejšia esencia jednoduchosti, prehľadnosti a technologickej vyspelosti.

„Netflix a HBO Max sú nadnárodné televízne spoločnosti, ktoré sú výnimočné a sú pre nás v JOJ play inšpiráciou. Voyo si tiež prešlo dlhou a zložitou cestou a držíme im palce. JOJ play chce byť predovšetkým platformou, ktorú majú jej diváci radi a kde si nájdu to najlepšie a to, čo majú najradšej z obrovskej knižnice JOJ Group, ktorá produkuje veľké množstvo zaujímavého, kvalitného a hlavne lokálneho televízneho obsahu, hovorí Pavol Miller, riaditeľ pre nelineárne služby a platené kanály JOJ Group.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa