Aktualizované 24. apríla: Všetko, čo mám rád figurovalo v programovej štruktúre v sobotu 12. mája, napokon ale prišlo k zmene. Premiérový diel šou pôjde už v piatok 4. mája a v tomto slote aj program zostane. V prvej časti budú hosťami Adam Ďurica a Lenka Čviriková Hriadeľová.

V programe Joj bol ďalej pôvodne aj nadväzujúci formát Všetko, čo má Ander rád s Anderom z Košíc, ten ale pôjde v sobotu podvečer o 18:25 po repríze Všetko, čo mám rád. 

Joj po zaradení Všetko, čo mám rád v programe na piatky neavizuje nateraz ďalšie časti novej súťažnej šou Pošli ďalej. Tá štartuje v aktuálnom týždni, v piatok 27. apríla. Po Všetko, čo mám rád zostáva v piatkovej štruktúre Veľký balík. 

S nasadením Všetko, čo mám rád mohla mať Joj aj iné plány. V májovom cenníku reklamy figuroval formát dokonca v nedeľných večeroch, čo by znamenalo konfrontáciu so Superstar na Markíze. V sobotu aj nedeľu sa ale bude Joj napokon naďalej spoliehať na filmy. 

V máji nemusí byť programová štruktúra komerčných staníc stabilná – program Joj aj Markíza tradične prispôsobujú sledovaným hokejovým prenosom z majstrovstiev sveta, ktoré opäť prinesie RTVS.

Všetko, čo mám rád vysielala Joj od vlaňajšieho júna, pričom s programom sa čoraz výraznejšie presadzovala v piatkovom slote, a to aj napriek silnej konkurencii Farmy a Milujem Slovensko. Na formát sa spoľahla Joj aj na Silvestra.

Všetky premiérové časti Všetko, čo mám rád dosiahli vlani priemernú sledovanosť 214-tisíc divákov v komerčnej cieľovke 12 – 54 pri podiele 21,7 percenta. V 12+ mali odvysielané časti sledovanosť 427-tisíc divákov a podiel 23,3 percenta.