Posledné dve epizódy seriálu Som mama odvysielala Joj 12. decembra. Jeho druhú sériu odštartuje v stredu 16. januára o 20:35. Priestor má v programe do 22:30. Diváci si tak budú môcť pozrieť dve časti.

Seriál v hlavnej úlohe s Kristínou Tormovou, inšpirovaný jej rovnomennou knihou, mal v programe pevné miesto v prime-time každú stredu, niekedy v dvojitom nasadení.

Som mama pôvodne štartovala na Joj vlani 6. septembra. Joj divákom ponúkla dovedna 20 častí. Ich priemerná sledovanosť dosiahla 188-tisíc divákov v komerčnej cieľovke 12 - 54 pri trhovom podiele 18,3 percenta. V 12+ mal seriál v priemere 298-tisícové publikum a share 15 percent. 

Po Som mama vyhradí televízia stredajší nočný slot o 22:30 novému akvizičnému seriál Vtierka Sam. Americká kriminálka od tvorcov seriálu Vtierka Castle má 13 dielov. 

V januári stihne Joj vrátiť aj nové diely V siedmom nebi. Relácia, ktorá na jeseň finišovala týždeň pred Vianocami, si po prestávke nájde v programe miesto opäť v nedeľu večer – prvý raz 27. januára.

Joj priniesla V siedmom nebi na obrazovky vlani 25. novembra, celkovo odvysielala štyri epizódy. Prvá novembrová časť bola spomedzi nich najúspešnejšia, celkovo oslovila 735-tisíc divákov (33,1 %), čo bolo maximum programu v rámci vlaňajších dielov aj v porovnaní s jeseňou 2017. V 12 – 54 malo najsilnejšie jesenné V siedmom nebi 347-tisíc divákov (28,7 %). 

Joj nasadí nové časti seriálu Som mama, vráti sa aj V siedmom nebi

Zdroj: TV Joj

Do návratu V siedmom nebi nasadzuje Joj počas nedeľných večerov filmy. Na tie sa v slote spolieha aj Markíza, RTVS uviedla premiérový seriál Strážmajster Topinka.