Joj zatiaľ potvrdila štart siedmej série Česko Slovenská má talent na sobotu 1. septembra. Zatiaľ nie je jasné, či bude program vysielať viackrát do týždňa.

Televízia ešte nepotvrdila ani presné nasadenie ďalších formátov, iba to, s ktorými počíta. Podľa zverejnených programových plánov sa s premiérami ešte v auguste vráti podvečerná šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Nové časti bude Joj vysielať v pracovných dňoch o 17:55 od 20. augusta. Kulinárska game show odštartuje skôr ako nová séria Oteckov na Markíze vysielaných v rovnakom slote.

Joj už promuje upútavkami nový seriál Som mama na motívy knižky Kristíny Tormovej (predtým Farkašovej). Nakrúcala ho od začiatku roka, má romanticko-humorné ladenie. Hlavnú úlohu mužského hrdinu stvárnil český herec Jiří Havelka. Som mama príde na obrazovky v septembri.

Druhou seriálovou novinkou Joj je komediálny seriál Ministri z prostredia „fiktívnej slovenskej politiky“. Bude o vláde, ktorá získala dosť hlasov vo voľbách na to, aby vládla sama. Na čele vlády stojí najväčší narcis a egomaniak, ktorý urobí všetko, aby dosiahol to, čo chcel a aby jeho vládnutie nikdy neskončilo. Pomáhajú mu pritom jeho lojálni ministri - bizarné a svojské postavičky klamárov, podvodníkov, bývalých väzňov či vekslákov, až po obyčajnú tetu z dediny, charakterizovala seriál Joj.

Hlavné postavy si v Ministroch zahrali 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa