Do ponuky televízie Doma a na Voyo mieri nový turecký seriál S hlavou v oblakoch (v origináli Erkenci Kuş), ktorý si už stihol podmaniť celý svet.

Komediálne ladený seriál

„V týchto neľahkých časoch cítime silný divácky dopyt po komediálne ladených romantických seriáloch, čo dokazuje aj pretrvávajúci úspech Lásky na prenájom. Prinášame preto ďalšiu novinku S hlavou v oblakoch, je to vizuálne krásny televízny príbeh plný lásky a veselej atmosféry. Medzi hlavnými predstaviteľmi dokonalo funguje chémia a diváci si ich určite obľúbia,“ zhodnotila Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Dobrodružstvo a láska

Pôvabná a veselá Sanem (Demet Özdemir) je rojko, ktorý nevie, čo so životom. Keď dostane od rodiny ultimátum, aby sa vydala alebo si našla poriadnu prácu, rozhodne sa ich poslúchnuť. Vyrazí preto do Istanbulu za staršou, úspešnou sestrou Leylou (Öznur Serçeler), ktorá má miesto vo veľkej reklamnej agentúre, a zoznamuje sa s jej majiteľom Azizom (Ahmet Somers) aj jeho dvoma synmi - Canom (Can Yaman) a Emrem (Birand Tunca). Nechá sa oklamať mladším z nich a očarí staršieho. Sanem zažíva dobrodružstvo, ktoré zmení nielen jej život, ale aj životy všetkých okolo nej.

Prvé epizódy tureckého hitu si už v pondelok 11. apríla 2022 budú môcť v exkluzívnom predstihu pozrieť predplatitelia streamovacej služby VOYO. Následne v pondelok 18. apríla 2022 o 21:40 hod. seriál odštartuje na obrazovkách TV Doma. Diváci si ho budú môcť vychutnávať vždy od pondelka do štvrtka v dvoch častiach za sebou. Spolu s Láskou na prenájom tak na nich v tieto dni budú čakať hneď tri premiérové epizódy tureckých seriálových hitov.