V utorok sa najsledovanejším nespravodajským programom stal seriál Dunaj, k vašim službám. V cieľovej skupine 12+ prilákal k televíznym obrazovkám 458-tisíc divákov. Iba o pár tisíc menej sledujúcich mal v rovnakom vysielacom čase seriál Nemocnica.

Na tretej priečke sa umiestnil seriál Mama na prenájom, ktorý si nenechalo ujsť 439-tisíc divákov. Kulinárska šou Bez servítky získala viac ako 400-tisícovú sledovanosť a vedomostnú súťaž Duel videlo 269-tisíc divákov.

V nespravodajskom rebríčku pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu vo veku 12 až 54 rokov sa najvyššie umiestnil seriál Dunaj, k vašim službám s trhovým podielom 24,7 percenta. Mama na prenájom, ktorá v sledovanosti skončila na druhom mieste, získala v trhovom podiele o takmer štyri percentá viac.

Nemocnica bola tretia so ziskom 21,3 percenta trhového podielu. Rebríček top 5 uzatvárajú šou Bez servítky s 24,6-percentným trhovým podielom a magazín reflex s trhovým podielom 20,7 percenta.

Markíza Group si získala v utorok 32,3 percenta celodenného trhového podielu, percentá Joj Group vyskočili tesne nad 24,2 percent, RTVS skončila tesne nad 8 percentami a spravodajská TA3 mala 2,3 percenta trhového podielu.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

EBE 3 Brusel - Eurokomisár pre vnútorný trh Thierry Breton počas tlačovej videokonferencie v sídle EÚ v Bruseli 17. júna 2020. FOTO TASR/AP
European Commissioner for Internal Market Thierry Breton speaks during a video press conference at the EU headquarters in Brussels, Wednesday, June 17, 2020. (Kenzo Tribouillard, Pool Photo via AP)
Neprehliadnite

Európska Únia žiada Muska, aby zamestnal viac ľudí na moderovanie Twitteru