Dajto začína ožívať už aj na internete

Nová slovenská televízia Dajto začína ožívať aj na internete. Televízia Markíza od konca uplynulého týždňa avizuje jej webovú prezentáciu a sprevádzkovala oficiálnu fanúšikovskú stránku na sociálnej sieti Facebook.

Internetová doména www.dajto.sk zobrazuje veľké logo stanice s dodatkom "už čoskoro!". Pozadie tvorí rozmazaná budúca podoba stránky, ktorá sa zhoduje s konceptom webov terajších staníc Markíza a Doma.

Dajto začína ožívať už aj na internete

Markíza sprevádzkovala tiež oficiálnu fanúšikovskú stránku Dajto na Facebooku, v pondelok ráno mala necelých 200 priaznivcov.

Reklamnú kampaň pred spustením Dajto začala Markíza v piatok, vo vysielaní oboch jej staníc sa objavuje prvé promo so sloganom "Normálne, že telka pre chlapa!". Minulý týždeň tiež predstavila logo a programovú štruktúru stanice.

Markíza naďalej nekomunikuje termín štartu stanice Dajto. Podľa nepotvrdených informácií ju plánuje spustiť v priebehu augusta, zrejme po skončení letnej olympiády v Londýne. Oba doposiaľ existujúce kanály mediálnej skupiny CME na Slovensku boli uvedené na trh v rovnaký deň 31. augusta - TV Markíza v roku 1996 a Doma v roku 2009. 

Dajto začína ožívať už aj na internete