Generálny riaditeľ Fun rádia preberá žezlo ako prezident Asociácie nezávislých rozhlasových a televíznych staníc (ANRTS) po Eva Babitzovej. Tá skončila ešte 19. septembra ako šéfka rádia Expres, čím jej zanikla aj funkcia prezidentky asociácie. 

E. Babitzová, ktorá sa rozhodla pre politickú dráhu v SDKÚ-DS, pôsobila vo svojom druhom funkčnom období a mandát mala pôvodne mať až do roku 2017. Funkcie sa ujala v roku 2011, keď vymenila Václava Miku, ktorý predtým skončil ako generálny riaditeľ Markízy. P. Ziman bol dosiaľ členom Rady ANRTS.

V štruktúre ANRTS budú po novom dvaja viceprezidenti. Za televíznu sekciu zvolili na kongrese šéfa TV Joj Marcela Gregu, za rozhlasovú sekciu riaditeľa rádia Expres Ivana Antalu. Spolu s P. Zimanom majú mandát na tri roky.

ANRTS vznikla v decembri 1992 ako Asociácia nezávislých rozhlasových staníc na podporu duálneho vysielania v SR, v roku 1997 po prijatí nových členov zmenila názov do dnešnej podoby. ANRTS v súčasnosti združuje 18 rozhlasových staníc a tri televízne.