Pretlak vyhlásil tender na reklamnú agentúru, ktorá mu má pomôcť posilniť značku a kreatívnym konceptom zmeniť pohľad na HR svet, priniesť čerstvý vietor, inováciu aj trocha zábavy, informujú Stratégie.

Desiatky reakcií na inzerát

Spoločnosti prišlo viac ako štyridsať reakcií na inzerát. „Do druhého kola postúpili agentúry MADE BY VACULIK, Elite/Monday Lovers a Socialists, s ktorými sme absolvovali brief stretnutie a následne začali pracovať na zadaní. Deadline bol koniec júna,“ približuje pre webový portál Tomáš Nagy, Co-Founder & Head of Marketing Pretlaku.

Najviac však zaujala Elite/Monday Lovers, ktorá podľa Nagya priniesla koncept, s ktorým sa Pretlak stotožnil na sto percent. Agentúra bude mať na starosti kampaň, ktorá pomôže podporiť Pretlak pri expanzií na český trh.

Vstup na český trh

„Hľadali sme riešenie, ktoré nebude len reklamou, ale tak trochu aj produktovým vylepšením, a zároveň pomôže Pretlaku zadefinovať a vyprofilovať sa na trhu (nielen českom). Bude to hot,“ hovorí Peter Michalka, Creative Director Elite/Monday Lovers.

Od expanzie k západným susedom Pretlak viacerí odhovárali, keďže ako Nagy potvrdil, ide o úplne iný svet. „Ale už teraz máme niekoľko klientov aj z Česka a nevidíme prekážku to tam rozbaliť naplno. Vstup na trh bude však o niečo sebavedomejší, ako tomu bolo na Slovensku,“ dodal.

Ďalšie dôležité správy

Elon Musk Buys Social Network Twitter
Neprehliadnite

Musk ukázal, ako mediálna oligarchia podvádza a manipuluje