Dve globálne digitálne platformy, Httpool by Aleph a Pinterest, sa rozhodli spolupracovať a toto medzinárodné partnerstvo prinesie prospech aj Slovensku. Httpool by Aleph je platforma pre digitálnu reklamu, ktorá pôsobí vo viac ako 50 krajinách, zatiaľ čo Pinterest je známy ako platforma pre vizuálnu inšpiráciu, informuje web Stratégie.

Nové reklamné riešenia

Vďaka tejto spolupráci bude spoločnosť Httpool by Aleph môcť ponúkať svojim globálnym klientom reklamné riešenia Pinterestu v stredoeurópskom regióne, vrátane Slovenska a bude sa tiež starať o komunikáciu s inzerentmi a ich manažmentom v krajinách, kde Pinterest momentálne ešte nezobrazuje reklamy.

Táto spolupráca prinesie výhody pre inzerentov, ktorí teraz budú mať možnosť osloviť angažované publikum Pinterestu v krajinách, kde sú reklamy už dostupné. Umožní im to prepojiť sa s užívateľmi, ktorí prichádzajú na Pinterest, aby objavovali nové nápady a uskutočňovali ich prostredníctvom reklamných značiek. „Pinterest je jedinečná platforma, ktorá ovplyvňuje celý proces predaja a umožňuje zobrazovať reklamy s významným obsahom. Tešíme sa z partnerstva so spoločnosťou Aleph a z hodnôt, ktoré to prinesie používateľom Pinterestu,“ povedal Bill Watkins, chief revenue officer spoločnosti Pinterest.

Noví inzerenti na platforme

Partnerstvo umožní spoločnosti Aleph zaviesť nových inzerentov na platformu Pinterest a zobrazovať im relevantnejšie reklamy pre užívateľov, ktorí hľadajú inšpiráciu. „Cieľom partnerstva s Pinterestom je pomáhať našej sieti 21 000 firiem dosiahnuť výsledky a rast prostredníctvom oslovovania publika, ktoré prichádza na platformu s úmyslom nakupovať,“ zdôraznil význam spolupráce Gaston Taratuta, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Aleph.

Pre inzerentov a značky na Slovensku toto partnerstvo predstavuje príležitosť prepojiť sa s publikom, ktoré prichádza na Pinterest, aby objavovalo nové nápady a nakupovalo na základe svojich inšpirácií. „Naši klienti budú mať teraz možnosť riadiť každý krok od povedomia o značke až po nákupné konverzie. Toto nám umožní otvoriť Pinterestu prístup k viacerým najrýchlejšie rastúcim trhom sveta,“ povedal Matúš Konečný, obchodný riaditeľ spoločnosti Httpool Slovensko, zdôrazňuje výhody pre svojich klientov.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

MADE BY VACULIK
Neprehliadnite

Agentúra Made by Vaculik sa rozrastá o ďalšie výrazné osobnosti