Fanúšikovia ikonickej romantickej komédie Keď Harry stretol Sally... majú dôvod na radosť! Meg Ryan a Billy Crystal sa po rokoch opäť stretli, aby si zopakovali jednu z najslávnejších filmových scén v histórii kinematografie. Tentokrát sa tak stalo v reklame na majonézu Hellmann’s, ktorá bude odvysielaná počas Super Bowlu.
Reklama paroduje legendárny moment, v ktorom Sally, ktorú stvárňuje Meg Ryan, predstiera orgazmus v newyorskej reštaurácii Katz’s Delicatessen. V novom prevedení sa dvojica vracia na rovnaké miesto a Crystal s humorom poznamená: „Nemôžem uveriť, že nás sem znovu pustili.“ Ryan sa najprv tvári nevinne, no čokoro začne nadšene reagovať na sendvič s majonézou Hellmann’s, a jej úprimné nadšenie neujde pozornosti ostatných hostí.
Keď Harry stretol… majonézu?
Nová reklama nie je len vtipným momentom, ale aj oslavou 35. výročia filmu, ktorý patrí medzi najlepšie romantické komédie všetkých čias. Billy Crystal sa v dávnejšom rozhovore priznal, že keď videl reakciu publika na legendárnu filmovú scénu počas testovacej projekcie, uvedomil si, že majú v rukách hit.

Obaja herci si natáčanie tejto ikonickej scény nanovo užili. Meg Ryan na margo nového spracovania dodala: „Znova sa spojiť s Billym a vžiť sa do Sally bolo čistou radosťou. Dúfam, že fanúšikov pobaví, keď si pripomenú túto scénu s jej novou hviezdou – majonézou Hellmann’s.“

„Vďaka Hellmann’s, ktorí prišli s nápadom a napísali naozaj vtipný spot, prinášame smiech, nostalgiu a zároveň pomáhame filmu Keď Harry stretol Sally... osláviť jeho 35. výročie počas tohtoročného Super Bowlu,“ dodal Billy Crystal.

Nechýba ani slávna veta
Reklama sa začína záberom na oboch hercov sediacich pri stole so sendvičmi v rukách a nasleduje ikonická scénka. A ako inak by mohla reklama skončiť, ak nie rovnakou vetou, ktorá sa stala nesmrteľnou? Keď kamera prestrihne na Sydney Sweeney sediacu pri inom stole, herečka povie čašníčke legendárnu repliku: „Dám si to, čo má ona.“ Odkazuje tým na záver filmovej scény, keď staršia zákazníčka vysloví rovnakú vetu po tom, čo vidí Sallyinu prehnanú reakciu. Billy Crystal si na situáciu vtipne zareaguje a reklamu zakončí slovami: „Súperím s omáčkou.“

Tento reklamný spot je milou kombináciou nostalgie a humoru, ktorá poteší nielen fanúšikov filmu. Páči sa vám toto nečakané stretnutie?

Cholerický šéfkuchár našiel vnútorný pokoj: Gordon Ramsay vymenil kuchynský nôž za motyku

George Clooney získal úplne nečakanú úlohu. Na obrazovky sa vracia ako charizmatický detektív

Reklamná legenda, na ktorú sme hrdí: 15 rokov humoru a tradície s bačom a pomocníkom
