Moderátorské vstupy rádia budú obsahovať informácie z regiónu Nitra. Súčasťou vysielania bude interakcia s poslucháčmi, ktorá vznikne prostredníctvom sociálnych sietí, súťaží a rubrík. Vytvorené majú byť podľa zvyklostí ľudí v regióne.

Podľa zástupcov stanice má tendenciu pôsobiť ako rodinné rádio „preferujúce priamy kontakt s poslucháčmi“.

Zo štúdia Rádio Wow Nitra sa budú k poslucháčom prihovárať moderátori Kristína Tráčová a Michal Kožuch vždy v pracovných dňoch medzi 6:00 a 14:00. Ich hlasy v minulosti vypĺňali éter bývalého N-rádia a rádia Max.

Nové rádio pripraví na jeseň 2019 komplexnú mediálnu kampaň prostredníctvom On Air a Off Air komunikácie –citylighty, bilbordy, print či sociálne siete – v Nitre a okolí.

Rádio Wow má nové štúdio v Nitre. Vysielať začne v septembri

Zdroj: Rádio Wow

Nitrianske rádio chce vysielaním tiež „výrazne podporovať rozvoj podnikania v regióne“. Svoje kampane zacieli na zlepšenie ekonomickej situácie malých a stredných podnikateľov v regióne. Cieľom je priniesť klientovi konkrétneho zákazníka.

Novovybudované nitrianske štúdio sídli v priestoroch agrokomplex Národné výstavisko. Rádio bude možné čoskoro počúvať aj pomocou oficiálnej aplikácie.