Banka pokračuje v kampani so zobrazovaním bežných životných situácií. V spote sa objavuje aj brand Quatro, ktorý patrí pod VÚB. 

Nová reklama je zameraná na podporu predaja spotrebných úverov banky a z pohľadu komunikácie vytvorila priestor na prepojenie značky VÚB so značkou Quatro.

Z pohľadu produktov komunikuje ponuku VÚB pôžičky s novým Quatro benefitom – „1. Quatro splátku zaplatíme za vás“.

Nová kampaň zastrešená claimom „Na veľké veci máme pôžičku, na tie menšie vám k nej dáme zvýhodnený nákup na splátky cez Quatro!“ je nasadená od 7. mája do 30. júna. Pre banku ju pripravila reklamná agentúra Istropolitana Ogilvy.

Ústrednou postavou je opäť herečka Petra Polnišová, ktorá vystriedala vo VÚB banke lepičov v roku 2015. Quatro sa v minulosti prezentovalo mediálnymi kampaňami v podobe sezónnych „Splátkových festivalov“. Tie pre spoločnosť CFH pripravovala do konca minulého roka reklamná agentúra Wiktor Leo Burnett.

Aktuálna kampaň využíva štandardné nástroje nadlinkovej komunikácie, kombinuje televíziu, online a outdoor. Na komunikačné účely sa využíva aj landing page, ktorej súčasťou je úverová kalkulačka.

Nákup reklamného priestoru pre banku zabezpečuje mediálna agentúra Unimedia.