Respect APP má novú riaditeľku a kreatívneho riaditeľa

Novou managing directorkou agentúry Respect APP sa od 1. septembra stala Katarína Adamkovičová. Agentúra získala aj novú posilu, na pozíciu kreatívneho riaditeľa nastúpil Mário Poór.

Katarína Adamkovičová nahradí Yolku Marcelu Udičovú, jednu zo zakladateľov agentúry Respect APP, ktorá odchádza na materskú dovolenku.

K. Adamkovičová pracovala v Slovak Telekome ako špecialistka na korporátnu stratégiu, neskôr mala v agentúre Wiktor Leo Burnett na starosti značky Union, Orange, Philip Morris či Sony Ericsson. Ako výkonná riaditeľka viedla televíziu Musiq1. V Respect APP manažovala značky Bramac, Slovnaft, či Nicolaus Extra Jemná Vodka. 

Respect APP má novú riaditeľku a kreatívneho riaditeľa

Zdroj: Respect APP

Mário Poór bol podľa mesačníka Stratégie Art Directorom roka 2010 a je spoluautorom najoceňovanejšej slovenskej reklamy Odkazy pre T-Mobile, ktorá získala ocenenia na súťažiach Epica, Eurobest, Golden Hammer, Cristal a iných. Je taktiež držiteľom niekoľkých Zlatých klincov. Po odchode z agentúry MUW Saatchi&Saatchi pracoval ako kreatívny riaditeľ v Mark BBDO.

Agentúra Respect APP vznikla v roku 2004, pracuje pre značky Tento, Prvá stavebná sporiteľňa, Slovnaft, Nicolaus Extra Jemná Vodka, Bramac, či Pokec a má za sebou množstvo ocenení za kreativitu. Respect APP je členom Rady pre reklamu a Klubu reklamných agentúr Slovenska, v ktorom bude Yolka Marcela Udičová naďalej členkou Dozornej rady. Ďalší dvaja zakladatelia Respect APP, Ondrej Štefánik a Róbert Slovák budú aktívne plniť povinnosti majiteľov.